• TL
    • TL
    • $
  • TR
    • TR
Giriş Yap Hesap Oluştur

Kategoriler

0
  • TR
  • TL
  • $
Teknoloji Çözüm Noktası
Sepetim 0,00 TL
Neden Biz?

Biz Düşünürüz

Alanındaki tecrübesiyle AKBilgisayar, teknik anlamdaki kabiliyetini, İnternet Pazarlamacılığı konusundaki birikimi ve yaratıcılık yeteneğini müşterilerine gerçek anlamda İş Çözümleri sunmak için kullanmaktadır.

Biz Yaratıcıyız (Üretkeniz)

Her pazarlama kampanyasının başarısı, yaratıcı ve zeki bir tasarıma dayanır. Her proje kullanıcıyı katılmaya zorlamalı ve yönlendirmelidir. AKBilgisayar hedefi müşterilerine kendi alanlarında lider olmalarını sağlayacak yaratıcı bir konum kazandırmaktır.

Biz Bilgisayar Tutkunuyuz

AKBilgisayar, grafik ve pazarlama konusundaki uzmanlığını, iş dünyasında sadece zirve kuruluşları değil her seviyedeki işletmeleri etkileyecek son teknoloji ile birleştirir. İş otomasyon süresince web sayfası/dahili sistem entegrasyonunda müşterilemizin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlarız. Akbilgisayar dayanıklı internal ve external web geliştirme, e-ticaret sitesi tasarlama ve web içerik yönetimi uzmanlığına sahiptir.

Biz Heryerdeyiz

AKBilgisayar, internet pazarlama stratejisinde etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacığının farkındadır. Bizim yaklaşımımız çok yönlü olup ölçülebilir neticelere ve yatırımın geri dönüşüne odaklıdır. AKBilgisayar, müşterilerinin en iyi sonuçları alabilmesini sağlamak adına, dışa dönük en iyi uygulamalar yöntemini tercih eder.

Sade Çarpıcı Özgünüz.

AKBilgisayar ‘in en önemli vasıflarından biri, büyük resmi görebilme kabiliyeti ve müşterileriyle işin başından sonuna kadar, internet dünyasından alınabilecek maksimum faydayı sağlamak için, uzun soluklu bir web pazarlama stratejisi üzerinde çalışmasıdır. Yıllar süren halkla ilişkiler ve pazarlama tecrübesi ile personelimiz, müşteriyi ve yarışı etraflıca araştırmakta, kısa ve uzun soluklu hedefleri tanımlamakta, stratejik pazarlama planı oluşturmakta ve en önemlisi bu stratejinin başarısını hayata geçirmekte ve takip etmektedir. Arzumuz tüm müşterilerimizle yen fikir ve stratejilerin belli periyotlarla hayata geçirildiği uzun soluklu ilişkiler içerisinde olmaktır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et