• TL
    • TL
    • $
  • TR
    • TR
Giriş Yap Hesap Oluştur

Kategoriler

0
  • TR
  • TL
  • $
Teknoloji Çözüm Noktası
Sepetim 0,00 TL
Sistem Destek Hizmetleri

Müşterilerimizin çalışma ortamlarında yer alan bilgisayar, sunucu ve çevre birimlerinin (yazıcı, tarayıcı .vb) standartlara uygun kurulumu ve kullanıma hazır hale getirilmesi gibi hizmetler sistem destek hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetlerdir..

Servis sonrası arıza ve bakım ihtiyaçları, aynı titizlik ve standartlarda yapılmaktadır. Alanında uzman ekibimiz tarafından, gerekli tespit ve teşhisler yapıldıktan sonra, yerinde müdahaleler ile sorunların çözümü sağlanmaktadır. Bu hizmetlerin sürekliliği ve periyodik bakımlar için firmalarla aylık veya yıllık bakım anlaşmaları yapmaktayız. Bu anlaşmalar kapsamında IT teknolojileri ve cihazları bakımından doğabilecek hür türlü teknik servis, teknik destek ve periyodik bakım ihtiyaçları tarafımızdan yapılmaktadır.


 

Sistem Destek Hizmetleri Bakım Anlaşması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Bakım Anlaşmaları başlığını tıklayabilir ve Sunum Talebi linkinden ücretsiz sunum talebinde bulunabilirsiniz.

 

Teknik Servis

      Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri, hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve dizüstü bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir.

 

      İş ortamında ve kişisel bilgisayarlarda oluşabilecek donanımsal (Ana kart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) veya yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması,) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada AK BİLGİSAYAR teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, sisteminizin kararsız çalışması vb virüs, Eski Bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (Upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.


Bilgisayar Teknik Servis

Masaüstü (Desktop) bilgisayarlar sorunları için teknik servis.

Laptop & Notebook Teknik Servis

Laptop & Notebook bilgisayarlar için teknik servis.

Tablet Teknik Servis

Tablet cihazlar için teknik servis.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et